| Ðσℓℓɴιηנα a întrebat:

Sa zicem ca o persoana pune o intrebare la categoria nepotrivita. O alta persoana raspunde la intrebare. Dupa ce raspunde, urmeaza seria de intrebari cu : Aceasta intrebare a fost pusa la categoria potrivita? Le completeaza punand Nu. la intrebarea aceea si punand o alta categorie. Intrebarea pusa de prima persoana isi schimba categoria la raspunsul celei de a 2a persoana?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In momentul in care este schimbata categoria, intrebarea apare la noua categorie iar cel care a postat-o primeste un mail care il anunta de schimbare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

apare pe naiba, da da

| TPU.ro a răspuns:

Noi vedem in admin toate solicitarile voastre de schimbare a categoriei, ne ocupam de ele si va validam actiunile.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,daca intrebarea este mutata la categoria corespunzatoare si raspunsurile sint mutate odata cu ea; daca este stearsa si raspunsurile sau funda acordata dispare.