| SkandallKamataru a întrebat:

De ce melodiile pe tiktok se aud mai bine? Am dat pe un link de pe Youtube si m-a bagat pe tiktok, mama deci se auzea smr castile mele de 100 de lei zici ca erau de 1000 laughing) nici macar nu am bass la astea de la pc si se auzea bass-ul foarte foarte CLAR.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Șmecherie. Poți să le vinzi pe olx cu 200 lei că se aud de 1000

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Da e bună ideea, cred ca asta am să și fac laughing laughing

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ai Youtube premium? Iti da acces gratuit la Youtube music unde asculti piesele direct de pe album, se aud mult mai tare.

| SkandallKamataru explică (pentru MarianWLF):

Se aud la fel de slab, cel mai bine se aude pe tt si spotify.

| SkandallKamataru explică (pentru MarianWLF):

Ce casti folosesti? Ma gandeam sa-mi iau Anker Soundcore Q35, le vreau mai mult pentru bass

| MarianWLF a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Nu folosesc asa mari, le prefer pe cele de bagat in ureche cu dop dar am ascultat la anker, are un prieten si suna bine, daduse vreo 300 lei pe ele, ce vrei tu am vazut ca sunt in jur de 500 lei, ar trebui sa iti rupa urechile de banii aia laughing

| SkandallKamataru explică (pentru MarianWLF):

Cum era bass-ul? Sincer n-am avut niciodata casti asa profesionale,, am umblat doar cu casti de 100 lei cele mai scumpe si alea pentru pc, fara bass fara d-astea laughing