| costeldinu93 a întrebat:

De ce mi se face ecranul negru la laptop? Am un Acer, i-am pus windowsul(7-ca cel de dinaintea lui)in urma cu 2 zile si mi se face ecranul negru iar laptopul ramane blocat, trebuie sa-l sting si sa-l aprind..are totul dat pe never(screensaver, standbay.etc).ce poate avea? va rog frumos.ajutor..stima

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand se face ecranul negru? Cand nu faci nimic pe el sau in timp ce navighezi?
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )