| Motanime a întrebat:

De ce nu imi merge messu? Pana acum a mers si dintr-o data imi scrie" There might be a problem with your Internet connection." Culmea e ca merge Skype merge orice numai messu nu merge. Aveti vreo >idee!?

7 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Este o problema de la ei, stai linistit, au prea multi utilizatori si mai trebuie sa dea si ei un restart la retea. O sa-si revina curand.

| Motanime explică (pentru Aleqa):

Atunci de ce merge pe telefon?

| Aleqa a răspuns (pentru Motanime):

Pe telefon se actualizeaza informatiile mai greu, si de asta. Pe telefon, daca ti-a dat cineva ignore, iti apare online indiferent. Stai linistit, ca o sa isi revina si pe pc.

| Flaviucu a răspuns:

E problema de la ei. Daca ii dai un restart la calculator si te conectezi din nou o sa-ti mearga.

| Motanime explică (pentru Flaviucu):

Am dat mai mult de 3 restarturi...

| Aleqa a răspuns (pentru Motanime):

Daca dai atatea restarturi, o sa ti se strice de tot calculatorul. Asteapta doar si o sa vezi ca se va rezolva.

| Deliα a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie o data in maxim 48 de ore o sa mearga sigur.