| CristalClear a întrebat:

De ce nu ma lasa sa-mi schimb imaginea de profil pe site? Am dat editare profil, am ales imaginea, am dat salveaza profilul si imi apare ca datele au fost editate, dar imaginea nu s-a schimbat.Imi pare rau ca nu merge... facusem un desen si voiam sa-l pun la profil...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Noul avatar (poza) nu apare imediat. Trebuie sa ai putina rabdare. Va aparea peste cateva ore, cand se vor actualiza datele.
Numai bine!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Oricum, imaginea nu apare chiar imediat. Mai poate sa dureze ceva timp pana se schimba.

| Dmonik a răspuns:

E posibil sa aiba dimensiuni mari imaginea si sa nu se poata incarca la profil. Banuiesc.