| Romancutza a întrebat:

De ce nu mi se mai aduna puncte pe TPU? De o saptamana nu mi se aduna si am primit fundite, am raspuns la multe intrebari dar nimic.

P.S.am contactat si aministratorul.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E ceva temporar. S-au mai pus intrebari in acest sens. Cat mai repede cu putinta se va actualiza clasamentul si iti vei primi toate punctele. Punctele se contorizeaza insa pentru moment nu se adauga.

| Vizitiul a răspuns:

Linisteste-te, nu s-a sfarsit lumea!

| Rukhsandra a răspuns:

Nu esti singura -si mie mi s-a intamplat la fel
Inca nu s-a facut update-ul si Raluca e singura pe site si nu face fata... stai linistita. Daca ai raspuns la intrebari si ai primit fundite o sa-ti primesti punctele.
Si mie nu-mi pasa de puncte- oricum le primesc. Mult mai bine ma simt atunci cand stiu ca am ajutat pe cineva si sunt de folos.

| gabriela a răspuns:

Idem si eu. Nu te mai uita la afisaj... incearca sa ajuti cati mai multi, cand va aparea afisajul cu punctajul vei fi bucuroasa. Eu am scris mesaj Ralucai si a raspuns ca, din pacate va fi vorba de cateva saptamani pana se remediaza! Tu continua-ti activitatea.nu se pierde nimic din ce faci. Salutari si rabdare.

| cornel a răspuns:

La toata lumea nu merge.rabdarehee hee

| mymy a răspuns:

Si eu am patit asa dar apoi a functionat curaj!
nu se intampla nimic
o sa functioneze
bafta!
fundita? :X