| kayla a întrebat:

Rsapund la intrebari dar de cateva zile nu mi se aduna puncte
stiti de ce?

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Aceesi situatie! Sper sa se reintre la afisarea activitatii, punctajului. Asta insa nu trebuie sa influenteze dorinta de a ajuta pe altii.

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Nici mie nu mi se aduna punctele ...cica sunt prea ocuparti sa faca update-ul laughing
Sper sa ne dea punctele...

| DeNyyy a răspuns:

Sunt niste probleme pe site dar stai linistit/a ca se vor rezolva

| luana1 a răspuns:

Are vreo importanta?

| luana1 a răspuns:

Pai da, va aflati aici pentru ce? Stiti? Raspundeti unor intrebari cu ce scop? Sa acumulati puncte? Patetic! Punctati-ma la stupid si nefolositor. Oricum pentru voi raspunsul meu e nefolositor!