| danutza a întrebat:

De ce nu pot trimite mesaje in privat cand incerc sa le trimit imi sp ca trebuie sa confirm pe e-mail dar nu imi apare nimic in spam sau inbox straight face... daca dau la editare profil si imi schimb e-mailu' oare se poate rezolvahee hee?

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Poti incerca si asa, dar incearca sa mai trimiti inca o data confirmarea la e-mail.Eu parca asa am facut ca si eu am avut cateva probleme la inceput! Sau uita-te daca nu cumva e-mailul nu este scris corect.
Succes!happy

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Intra pe mail-ul cu care te loghezi si cauta mail-ul de confirmare. Daca ai activat sa nu-ti intre nici un spam incearca sa-l dezactivezi si sa si da de pe site sa-ti retrimita mail-ul de confirmare... In cazul in care nu merge in felul asta... trimite un mail la "contact@tpu.ro" si scrie ca nu ai primit mail-ul de confirmare si nu poti sa trimiti mesaje... Ar trebui sa mearga.

| danutza explică:

Mariobros nu imi trimite nici un link nimichee hee
cred ca o sa imi schimb e-mailu dar mai ast pareri big grin

| mariobros a răspuns:

Buna
Am patit-o si eu, dar nu iti trimite un link de confirmare pe email? Mi s-a intamplat la inceput si am crezut ca se intampla doar incepatorilor. Si in plus mi-au disparut mesajele trimise.

| mariobros a răspuns:

Scz, am citit printre randuriblushing. Poi daca le primesti, ar trebui, logic sa si poti trimite, e posibil sa fie vreo eroare.

Răspuns utilizator avertizat