| georggyy a întrebat:

Am impresia ca nu pot sa trimit mesajesad
Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa _________@yahoo.com. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk.
Asa imi apare cand vreau sa trimit un mesaj! Care e faza pana la urmasad?

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Asa am patit si eu! intrii pe e-mail si trebuie sa confirmi acest email trimis de raluca(il cauti la imbox daca nue la spam/bulk) Eu asa am facut si nu era nicaieri! am apelat la Raluca(sus la ''contact'' in partea dreapta si m-a ajutat apoi am putut trimite mesaje din nou) e simplu!

| Nyku_5126 a răspuns:

Pai da, trebuie sa-ti verifici adresa de email happy Ti-a fost trimis un mail pe adresa de inregistrare cu un link de activare a contului, trebuie sa dai click pe acel link si o sa'l poti folosi. Sunt metode anti spammeri happy

| ByLoREDaN a răspuns:

Si mie imi zicea asa dar doar in primele 2 zilewinking dupa ce am scris vreo 5 6 mesaje nu mi-a mai cerut sa confirm adresa de mail.winking Deci scrie cateva measje ai putina rabdare si ai sa vezi ca nu o sa te mai puna sa comfirmi.