| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se raspunde la intrebarile serioase?

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu stiu, eu nu am mai raspuns de mult pe saitul acesta.Din acelasi motiv al intrebarii tale

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Pentru ca uni oameni nu stiu ce inseamna sa fi serios laughing

| Dianné a răspuns:

Hmm, superficialitate, nevoia de afirmare prin cine stie ce raspunsuri, la niste intrebari mai "deplasate", cersitul funditelor care mi se pare extrem de aiurea, sau poate unii chiar nu stiu pe ce lume traiesc, acum depinde si ce fel de intrebari serioase, legate de sanatate, sex, relatii, etc. Multi copii sunt pe aici, de la 7-8-9 ani in sus...
Chiar eu am intalnit, nu dau exemple. Site-ul asta trebuia sa fie destinat DOAR persoanelor care au intr-adevar nevoie de ajutor. Ar mai fi mers intrebarile "ciudate" sau "amuzante" DOAR la categoria trivia/amuzante, si nu la dragoste&sex sau altele. Sunt elevi, oameni, fel si fel care CHIAR nu au o ocupatie. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu cu ceva.