| floryyn91yy a întrebat:

Daca nu se raspunde la intrebarile serioase, de ce se enerveaza unii cand vad intrebari stupide?))

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar, unde vezi tu intrebari serioase? 90% din intrebarile de aici sunt puse din plictiseala, sau sunt agramate, sau lipsite de orice logica.
Acum, depinde si ce intelege fiecare prin "intrebari serioase", nu?

| AnemonaP a răspuns:

Se pun intrebari serioase,dar altii raspund urat,stupid, injura, obscen si isi bat joc de ceilalti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt stupide!