| Anonimm30 a întrebat:

De ce oamenii celebri intre 18-35 ani sunt foarte frumosi? Eu nu am vazut niciodata oameni celebri urati. Unii oameni arata atat de perfecti...

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

La 18-35 sunt in apogeul tineretii, nu se pune problema sa apeleze asa mult la cosmetice sau sa investeasca cine stie ce bani, dupa 40 incep semnele batranetii sa se instaleze. Dinti pusi, tratamente anti-rid care dau rezultate, implant de par unde e cazul, operatii estetice care mai de care si tot ce tine de estetica si cosmetica, doar sunt persoane publice cu bani iar presiunea sociala e pe ei ca toti se asteapta ca ei sa arate cat mai bine, sa nu arate ca un om basic, normal.

| T0T a răspuns:

Au bani, dăăă...

| Sofer a răspuns:

Asa i-a lăsat mama natură.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu există oameni urâți, doar oameni săraci laughing.

| Dismally a răspuns:

Te-ai uitat tu unde nu trebuie, spre exemplu: Mark Zuckerberg ti se pare foarte frumos? Mie nu big grin

| ancaval a răspuns:

Au bani să se îngrijească.
Oricine, cu bani mulți, are grijă să arate bine, mai ales că e persoană publică și trebuie să arate bine în fața fanilor lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfecți? Exagerezi. Eu vad zilnic oameni mai frumoși ca multe celebrități. Mai ales cele romane sunt urâte cu spume.
Ar trebui sa iesi mai mult din casa.

| Anonimm30 explică (pentru anonim_4396):

Sincer la mine 80% sau 90% din romance sunt urate si majoritatea din alte tari arata bine. Ce nasol, fix in tara in care m-am nascut, nu sunt atras de romance. Si sunt un tip cam sarac, deci iese din discutie sa ma mut in alta tara

| Goddessss a răspuns:

Te înșeli