| xD a întrebat:

De ce pe TPU nu se respecta regulile?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

De respectat ele se respecta, dar din pacate, nu de toti.
Motivele? Sunt multe. Iata numai cateva:
- pedepsele se aplica in numai unul din 20-100 de cazuri (nu se raporteaza ce si cand trebuie);
- lenea de a citi regulamentul;
- teribilism;
- dezinformare;
- lipsa de educatie;
- incapacitatea de a intelege ce e rau si ce e bine (in majoritatea cazurilor din cauza varstei);
- lipsa de seriozitate (site-ul si utilizatorii acestuia nu sunt luati in serios);
- lipsa de respect;
- vesnicul "daca el poate, eu de ce n-am voie?", s. a. m. d.
Tu alegi.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In sfarsit o intrebare inteligenta.Pentru ca nu existe, bre Politia Site-ului TPU, oameni speciali angajati sa se ocupe cu stergerea raspunsurilor si intrebarilor puse de copii frustrati sau rupti de plictiseala

| Rukhsandra a răspuns:

Pai regulile sunt facute ca sa fie incalcate

| DamnedShadow a răspuns:

Sunt prea multi copii pe site, iar acestia pun intrebari si raspunsuri stupide.

| Danny a răspuns:

'Cuz we live in Romania.

Just kiddin.

Probabil nu s-au citit regulile la inscriere, deci prin urmare... big grin