| KingJulien a întrebat:

De ce pe you tube (adica acolo imi apare,, you need to upgrade ABODE FLASH PLAYER to watch this video) dar si pe trilulilu sau pe alte site-uri cu clipuri ...de oare? dau funda cine ma ajuat!

Răspuns Câştigător
| Bob a răspuns:

Iti apare acel mesaj din cauza ca a aparut o versiune mai noua a lui Flash Player, iar PC-ul tau trebuie actualizat cu acea versiune.

Da clic pe link-ul urmator pentru actualizare, si nu o sa mai ai probleme : http://get.adobe.com/......ompletion/