| FanTpu1 a întrebat:

Un prieten de al meu are o problema cu youtubeul. Deci de marti ii apare. you need to upgrade your abode flash player to watch this video. si nu poate vedea nimic. Deci ce trebuie sa faca sa vada din nou?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sa descarce ultima versiune de Adobe Flash Player de aici de pe site-ul oficial
http://get.adobe.com/flashplayer/
La instalare sa inchida toate programele si browserul. Bafta!

| QuadruplePersonality a răspuns:

Să facă exact ceea ce i se zice. Să face upgrade la Adobe happy.