| mentholinks a întrebat:

De ce poarta fetele tanga? Nu e pacat sa porti tanga?

15 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, in primul verset din biblie spune sa nu-ti bagi ate in curr.

| Freya1 a răspuns:

Pentru ca asa se poarta se simt mai bine si mai sexy.Sunt pacate mai mari decat astea

| GoldenZenith a răspuns:

Mai păcat e să îl dai jos.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu sys, e frumos sa-l dai jos pentru persoana iubita

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing tot păcat e și ăla.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pai si noi cum am aparut? cat misogism

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Daca te referi la general, despre cum a apărut omul, răspunsul e : oare existau chiloți la primii oameni?

Daca te referi la mine sau la tine: nu știu ce chiloți purta mama înainte de momentul conceperii mele.

Concluzia: Soarele e verde.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Sunt batran, eu nu fac parte din generatia tanga, ma duc sa ma sinucid

| HazelEyes77 a răspuns:

De ce sa fie pacat? Daca si ce porti pe tine e pacat atunci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi pacat sa nu poarte zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracu cu religia asta,ce pacat sa fie, pana la urma daca ar fi asa, cam orice ai face e aproximativ un pacat(fumat, sex, inurat...etc)las-o naibii de religie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ar fi sa ajungi in pat cu una d-aia care poarta chiloti cu burete, in timp ce-si da jos chilotii sa-si dea jos si fundul - asta da pacat! laughing

| Raniaa a răspuns:

Dacă și asta este un păcat...

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Poarta ca asa se simt ele mai bine. in tanga. Fiecare poarta ce vrea atata timp cat se simte mai bine. Si nu, nu e pacat. De ce ar fi pacat?laughing