| Sportacus123 a întrebat:

De ce polițiștii/jandarmii sunt înjurați? Ei își fac doar datoria.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Unii isi fac datoria iar altii fac chiar abuzuri
De ce unii ii injura asta nu stiu, probabil tine de educatia fiecaruia

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine ii injura?

| SkandallKamataru a răspuns (pentru suntserios):

Eu...
Ca l-au arestat pe Tate

| Ilovedinero a răspuns:

Ce treabă iși fac măi oameni buni ca il arestează pe unu care fură o paine de la Profi ca nu are si ii lasă pe doctori cu salarii de 7 mii de lei cu mită.

| ALM2000RO a răspuns:

Lumea nu înțelege că legea trebuie respectată de toată lumea iar forțele de ordine sunt chiar cele care trebuie să o aplice!

| CatenaccioCalcio a răspuns:

Sunt injurati tocmai pentru ca nu isi fac treaba laughing cei care nu si-o fac, bineinteles.