| stephie21 a întrebat:

De ce sau de cine va este frica cel mai mult? Se spune ca de ce ti-e frica d-aia nu scapi, sa fie oare adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@stephie21-daca tot ajung pe mana unei astfel de studente...macar sa mor fericit si intr-un mod cat mai placut!winking

28 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Imi este foarteeee foarteee frica de omizi...mai ales acum cand au aparut mai multe...straight face si baietii in fiecare zi ma sperie cu ele si eu tip ca nebuna si nu mai vorbesc cu eilaughing
Si...imi mai este frica si de intuneric... dar mai bine as sta 24 de ore pe intuneric decat sa pun mana pe o omida! big grin laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

De durere, de necaz, de tristete.

| danutza a răspuns:

Nu conteaza... de orice lucru, fenomen, om odata ce imi fac rau normal sa imi fie fricahee hee

| Orannginna a răspuns:

Pai nu zice Base asa? laughing
In general cam asa e, puterea gandului e totul. happy

| YepIsSuspended a răspuns:

Mie una mi-e frica sa nu raman dependenta de TPU.ro pe viatahee hee
Si de insecte mai ales paianjeni(Mai mult mie scarba)big grin
Cateodata e adevarat dar nu tot timpul...

| snepy a răspuns:

Buna, mie imi este frica sa nu imi pierd familia, prietena(care si ea face parte din familie) si sanatatea

Răspuns utilizator avertizat
| bluerose a răspuns:

De singuratate...

| stephie21 explică:

eu_o_mare_enigma: Ai grija sa nu ajungi vreodata pe mana acestei studente.......atunci sa vezi ce-i frica!

| stephie21 explică:

Eu_o_mare_enigma : Ai grija ce-ti doresti ca devine realitate! De ce ti-e frica d-aia vei avea parte!
PS: Tu crezi ca vei muri daca ai ajunge pe mana unei astfel de studente?

| stephie21 explică:

Eu_o_mare_enigma : Ai grija ce-ti doresti ca devine realitate! De ce ti-e frica d-aia vei avea parte!
PS: Tu crezi ca vei muri daca ai ajunge pe mana unei astfel de studente?

| stephie21 explică:

Eu_o_mare_enigma: Deci, sa inteleg ca nu ti-e frica....de fapt abia astepti! Hai ca te-am prins, nu-i asa? Nu am intrebat care este visul tau, ci care este cosmarul tau! Dar ce sa-ti fac daca iti plac atat de mult studentele de la medicina!

| stephie21 explică:

Eu_o_mare_enigma: Hai ca esti tare... dar eu te intrec! Hai sa-ti spun un banc tare:
- "Vrei sa facem ceva magic?
-Cum e aia?
- Te f t si dupa dispar!"
Magic nu? Nu stiu ce incerci tu, dar eu te intrec! lol!

| stephie21 explică:

Eu_o_mare_enigma: Ti se pare ca am ramas fara replica? De fapt ai vazut tu vreo femeie sa ramana fara replica? ( aceasta e o intrebare retorica, bineinteles ) Stii cum se spune nu te pune cu o femeie...

| shishilik a răspuns:

Sper sa nu fie adevarat ca de ce ti-e frica de aia nu scapi. Eu imi doresc foarte mult sa am macar un copil(la timpul potrivit), nu infiat(desi nu as avea nicio problema in a creste un copil fara parinti). De cand mi-a povestit mama cum se simtea cand era insarcinata cu mine, vreau sa simt fericirea de a da nastere unui copil:X...

Tare mi-e frica ca nu o sa pot face copii( am probleme cu ovarele de vreo 2-3 ani, si desi doctorii zic ca sunt sanatoasa din punct de vedere ginecologic, si ca se rezolva problemele mele, am frica asta stupida.).

| ubitzika a răspuns:

De ce de dragostesad

de cine de nimeni

cred ca e adevarat sad pacat

| volt a răspuns:

Mi-e frica sa-mi fie frica.

| bob_1666 a răspuns:

Sa nu ma indragostesc de prietena mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi este frica de studentele de la medicina. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intimpla domnisoara ca, in mod sigur daca vrei sa intelegi, trebuie sa ne intoarcem cind ai inceput sa mergi pe bicicleta.Deci mergea-i cu bicicleta si ai vazut o piatra pe marginea cealalta si, tu nu vroiai, dar ti-a fost atit de frica icit tea-i dus drept in ea fara sa vrei.De fapt ce se intimpla? Frica de ceva anume pune stapinire pe mintea noastra si, incet, incet o goleste de alte ginduri raminind in mintea noastra numai obiectul fricii indreptindu-ne incet, incet singuri intracolo.Deci nu se pune problema ca nu scapi dar ne ducem singuri fara sa ne dam seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat...de aceea zic ca nu mi-e frica de nimic...ca sa scap!
In frigider...in pungi de-un leu, ...sta relaxat... Enigma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stephie21 ai perfecta dreptate! Promit totusi sa il tratez inainte, cine stie, poate mi se face foame...Dmonik sti ceva? Enigma, baby, o sa mori fericit si cu zambetul pe buze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stephie21 ai perfecta dreptate!Promit totusi sa il tratez inainte,cine stie,poate mi se face foame....Dmonik sti ceva?Enigma,baby,o sa mori fericit si cu zambetul pe buze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@maktub-numai sa nu-mi pui vitriol in mancare. laughing
@stephie21-de murit...cu siguranta ca nu voi muri, insa am sa plec mult mai fericit! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@stephie21-gandeste-te daca asta este cosmarul meu, care ar fi atunci visul meu cel mai pretios? asta de cand ai intrat tu pe site. laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@stephie21-tocmai am observat.de fapt, si eu cand raman fara replica spun un banc si trece.parca iti ia cu mana.insa ma gandeam cam cum ar fi mana ta... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@silvia-xD-inseamna ca baietii aceia au gasit modalitatea de a-ti inchide gura.probabil ca erai foarte vorbareata. laughing