| ArkanHell a întrebat:

De ce se tot intrerupe internetul?
Observ ca DNS e de vina deoarece cand verific Net Activator DNS arata 0 semnal. Se intrerupe si se reconecteaza din 2 in 2 minute de vreo 3 zile, deja devine insuportabil, nici nu pot sa joc un joc calumea... (am windows 7 si nu am avut aceasta problema inainte decat saptamana trecuta mai facea asa dar rar dar acum face intruna) si de asemenea nu cred ca e nici un virus deoarece setarile la internet sunt la fel si ma indoiesc ca e de la PROVIDER deoarece stiu ca nu ar fi ei asa nesimtiti incat sa lase netul varza 3 zile

1 răspuns:
| ionutzul31 a răspuns:

Asta chiar mi-ar placea sa stiu si eu.De cand am net nu mi-a cazut niciodata...adica nu din cauza lorhee hee
Ori e prea cald afara ori retelele sunt aglomerate