| DumitruS a întrebat:

De ce sunt femeile ipocrite? (in articol motivul pentru care sustin asta)

https://infrasunete.eu/fifty-shades-of-grey-the-real/

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru acelasi motiv pentru care barbatii sunt mitocani!

| DumitruS explică (pentru Violleta2022):

Nu cred. Eu zic ca sunt motive diferite.

| Drimmero a răspuns:

Nu trebuie sa generalizam aici. Nu toate sunt asa, dar sunt destule din specia feminina care sunt natange, dar nici din specia noastra masculina nu mi-e rusine cu niste specimene!

| LoveSleep a răspuns (pentru Drimmero):

Îți plac astea mai nătânge, văd.

| DumitruS explică (pentru Drimmero):

Hmm... am niste dubii. Daca citesti articolul de mai sus, intelegi de ce am generalizat. Sunt anumite aspecte la care seamana destul de mult intre ele.