| xpoisonxdartx a întrebat:

De ce sunt polițiștii in timpul examenului auto atât de nesuferiți? Am observat că sunt extrem de nesuferiți înainte si in timpul examenului de traseu. Au niște figuri si impresii in ei de îți vine sa îi dai cu capul de bord. Care este strategia aici? Sa îți testeze toleranța la stres in timpul condusului? Sa te facă sa cedezi nervos? Ce mama lor se comportă așa de urât? Pe cuvânt acest comportament este complet neprofesional și m-a făcut să pierd si cel mai mic gram de respect față de toți curcani ambulanți cu iq de garcea cu șapcă si pulan.

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar cum ai vrea sa fie?

| MarianWLF a răspuns:

Probabil sunt satui de munca pe care o au, si nici nervi nu mai au vazand atatia incepatori, au obligatia sa se comporte diplomat dar nu se respecta clar, indiferent cum e situatia, poti suporta o ora cat dai un examen ca sa iti fie bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Asa gandesc toti prostii si slab pregatitii cand intra in examen, ca au ceva politistii cu ei, cand in realitate au o problema personala, sperand sa copie sau sa faca o ilegalitate fara sa fie prinsi.
Invata sa ai respect pentru "curcanii" astia, ca viata ta ca sofer este in mainile lor!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate sunt sătui să vadă zi de zi persoane care îi denumesc "curcani ambulanți cu iq de garcea cu șapcă si pulan."

| xpoisonxdartx explică (pentru suntserios):

Ei bine si eu sunt sătul să îi văd că mai mult încurcă decât sa facă dreptate si mai au si salarii babane

| suntserios a răspuns (pentru xpoisonxdartx):

Să înțelegem că ai picat examenul?

| xpoisonxdartx explică (pentru suntserios):

Nu am picat dar toată experienta asta m-a făcut să cred că toți gabori sunt niște jigodii mai ales după ca mai multe cunoștințe mi-au confirmat că au avut experiente similare. Apropo din moment ce văd că le tot iei partea tind sa cred că ești si tu un gabor infect sau măcar ești afiliat.

| suntserios a răspuns (pentru xpoisonxdartx):

Nu iau apărarea nimănui.
Doar mi se pare aberant așa sa tragi concluzii după 1 (una) experie nta. E doar amuzanta zvârcolirea ta.

| xpoisonxdartx explică (pentru suntserios):

Ești intenționat prostănac sau celulele creierului tău au decis să renunțe mai devreme? Experiențele mele nu sunt o poveste solitară am menționat mai devreme că mai multe persoane mi-au confirmat experiente similare. Ele întruchipează o problemă omniprezentă mai ales cand de multe ori ei se așteaptă la un plic pentru a trece "la sigur".
Ști... pentru cineva care are user-ul suntserios nu prea pari...

| suntserios a răspuns (pentru xpoisonxdartx):

Ți se pare că nu sunt serios.
Și ai dat plic?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai un limbaj care denotă citez

iq de garcea cu șapcă si pulan

| Simpatic a răspuns:

Nu toti politistii sunt asa ci doar unii. E vorba de carcaterul omului aici.
Unde mai punem ca majoritatea celor de la examenele auto sunt niste spagari infecti, de fapt cele mai infecte structuri pline de spagari si caractere indoielnice consider eu ca sunt >> cei de la politia de frontiera impreuna cu vamesii si astia de la rutiera!

| ReddY25 a răspuns:

Încearcă să bage bețe în roate

| xpoisonxdartx explică (pentru ReddY25):

Bun bun asta am înțeles dar cu ce scop? Doar asa sa îți **** meciul?

| ReddY25 a răspuns (pentru xpoisonxdartx):

Da

| Sophieka a răspuns:

Este purul lor caracter... De nici 2 bani!

| mariamarin2006 a răspuns:

Nu știu, dar nu mi se pare ok să-i înjuri.