| iLikeToHelp707 a întrebat:

De ce toata lumea foloseste la raspunsuri site-ul ala, Zuum ca raspuns? Eu vad acolo numai o pagina cu un telefon si un concurs!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Este Spam. Intr-adevar, sunt foarte deranjante aceste intrebari/raspunsuri.
Tot ce putem sa facem, e sa raportam acest gen de postari. Eu personal le raportez de fiecare data (este nevoie de minim 2 raportari, ca postarea sa nu mai fie vizibila pe site). Daca facem toti acest lucru, o sa reusim sa curatam TPU-ul de Spam. Raportarile Spam-ului sunt incurajate pe TPU. Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@cody141, multumesc pentru apreciere! Numai bine!

| Nicoleta a răspuns:

Sunt niste utilizatori care se folosesc de TPU pentru a aduna niste puncte pe situl ala.Nu mai intra pe el sa raporteaza-l la 'spam'