| MadaAwwr a întrebat:

De ce unele țigănci poartă fuste, batic ( portul lor ) și altele nu? E după care cum vrea sau sunt mai multe categorii?

7 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Ai tu ce ai cu țiganii laughing ii uram și eu dar am văzut că și românii sunt la fel așa că acum urăsc și o mare parte din ei. Să știi că în viața mea exista și țigani mai curați și mai civilizați și culti decât mulți români.
Cele care nu poartă sunt "romanizate" cele care poarta au tradiții în spate.

| MadaAwwr explică (pentru Mindfulness):

Normal că îi urăsc pe bună dreptate, bărbații pe lângă faptul că sunt obsedați sexual mai și semnalizează ( sunt nesimțiți pe tema asta ) iar femeile sunt mereu puse pe ceartă și scandal fără motiv.

| Mindfulness a răspuns (pentru MadaAwwr):

Daca nu ți-au făcut rău ar trebui sa tragi o vizita la psihiatru, rasismul la cote așa mari e deja o patologie psihologica. Ești o fata frumoasa e păcat să ai o astfel de gândire happy
Alege și tu țigani cu minim liceul terminat daca ii vei întâlni vreodată, pe restul ignorai, o șansă trebuie sa o oferi oricui indiferent de etnie.
Și românii comit incest in familie frecvent de asta ce părere ai? Și că parlamentarii își bat joc de noi in ultimul hal de 34 de ani? Sunt fel și fel de oameni generalizarea nu își are rostul.

| MadaAwwr explică (pentru Mindfulness):

Ba da toți sunt la fel, unde ai întâlnit tu tigan cu bun simț și cu rușine? După cum am zis, bărbații sunt perverși sexual iar femeile mahalagioaice, absolut toți la fel.

| Mindfulness a răspuns (pentru MadaAwwr):

Ce rea ești tu laughing

| MadaAwwr explică (pentru Mindfulness):

Serios, foarte rar scapi fără vorbe porcoase și avansuri fiind femeie când treci pe lângă un țigan îmbrăcată în maieu și pantaloni scurți

| Mindfulness a răspuns (pentru MadaAwwr):

Pai ești sexyhee hee e ceva inevitabil daca arăți că în poza și eu care sunt timid m-aș da la tine happy
Aia sunt țigani cocalari,săpun se face din ei dar nu sunt toți așa sunt și civilizați și cu studii superioare țigani,cu liceu dar nu i-ai cunoscut tu! Nici românii nu sunt mai buni sunt sifonari și comuniști,fasciști, bârfesc toată ziua, invidiaza gratuit dau cu hate, denigrează asculta manele și fura multi din ei am văzut eu cu ochii mei! Crede-mă că majoritatea românilor asculta manele, eu nu suport românii și țiganii mi-am pierdut 8 conturi din cauze rasiale dar nu sunt toți așa,eu am văzut și țigani ok,rar ce e drept și românasi. Eu din cauza urei nu mă pot integra,urăsc de moarte românii și țiganii dar îi respect pe cei care sunt diferiți! Și eu mă asemănăm cu tine cu ura asta,mie mi-au făcut multi rău și de aia am devenit așa,daca mă întrebi pe mine eu ii trimiteam la Auschwitz și pe români și pe țigani dar sunt printre ei și oameni ok, care din păcate sunt naivi și se lasă influențați de jeguri.
Eu sunt conștient că am probleme am un fel de mânie rasismul meu e la un nivel uriaș dar mă controlez in viață de zi cu zi deși am calcat strâmb și eu. Ești o fata frumoasa fii happy că lumea te baga in seama, când nu te mai baga nimeni o sa vezi ce nașpa o sa te simți. Și românii ( moldovenii) sunt la fel ca țiganii needucați, fără bun simt am avut eu cunoștințe, amici și toți furau! Și erau maneliști. Ura ta generala nu își are rostul. Ai grija de tine și îți doresc tot îți dorești de la viață și nu mai îi bagă pe toți în aceeași oală. Eu sunt jumate tigan și îi urăsc de moarte ce spui de asta? Dar am văzut că și românii sunt la fel așa că eu regret că m-am născut între români și țigani că ambele nații sunt primitive fara cei 7 ani de acasă, dar sunt și oameni minunați. Ah, și eu ascult muzica rock, urăsc manelele de moarte și sunt jumate tigan, am fost olimpic de 2 ori la lb. engleza.Ce spui de acest lucru? Suntem oare toți la fel? E mai bine sa fi al dracu de prea bun,daca ești prea bun ești luat de prost de toți! Te pup și ai grija de tine. Daca chiar îi urăști așa mult tine pentru tine, și eu urăsc de moarte românii și țiganii dar nu pot sa fac nimic sa scap de ei, îmi acept soarta că trăiesc între hiene eu fiind un bărbat cu foarte mult bun simț și, ca sa vezi sunt rușinos, am chiar anxietate sociala happy