| Lane a întrebat:

De ce va place/nu va place anotimpul vara?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Imi place vara pentru ca avem vacantalaughinglove struck,pentru ca,cuvantul de ordine[de obicei] este "distractie"love strucklove struck
Nu imi place pentru ca,uneori, este prea cald, te mai si plictisesti.

Fiecare anotimp are farmecul sau si este frumos in felul saulove struck

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Imi place vara pentru ca ne putem relaxa dupa atata scoalahee hee

| beki13 a răspuns:

Imi placa vara, ca e cald si bine

| itscloudyoutside a răspuns:

Păi îmi place fiindcă e mereu cald, deci pot să ies afară când vreau şi cât vreau.

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Imi place vara pentru ca e cald, avem vacanta...