| jumbO a întrebat:

Ce va place la anotimpul vara`:-x?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place vara pentru ca e cald si nu mai pui sute de mii de haine pe tine. E vremea strandurilor, a iesirilor dese cu prietenii. E vacanta. E anotimpul timpului liber. Vara e anotimpul in care te simti cu adevarat bine si te distrezi.

| Ada... a răspuns:

Bunahappy! Pai vara are farmecul ei, ca orice anotimp, de astfel. Mie îmi place fiindcă e caldlove struck, facem excursii, avem vacanta, ne întâlnim cu rudele pe care în timpul școlii nu putem sa le vedem, avem o grămadă de timp liberday dreaming, putem sa stam cu prietenii când vrem și pana când vrem noi, mergem la mare, la munte, în tabără...
In concluzie, ador varalove struck!

| AndutzaAndu a răspuns:

Tocmai, că nu-mi place laughing. Mie-mi place primăvara, când totul revine la viaţă după neîndurătoarea iarnă.happy

| Fvn a răspuns:

Ooh, ce sa nu-mi placa la canicule, aglomeratie, fel de fel de mirosuri la fiecare pas, la mare stai si tu pe cearceaf[ nu suport sezlongurile] si trece cate un cocalar cu 11cm langa locusorul tau si-ti mai arunca 2 kg de nisip pe fata...
Vara e adorabila.

| Iziii:x a răspuns:

Paiiiilove struck
Vacanta de varrraaalove struck
Ca merg la marelove struck
Merg la strandlove struck
E cald... nu mai trebuie sa stau cu geaka pe minelove struck
Toata natura e in viatalove struck[gagaraze, albine, fluturi, flori]
Ca ploua foarte putinlove struck
Ca nu am temelove struck
Ca nu trebuie sa merg la scoalalove struck
Tieeee?:d
Funda te rogpuppy dog eyes

| Pinxiee a răspuns:

Mie`mi place ca este cald, se deschid strandurile love struck, poti sa stai la soare sa te bronzezi + poti sa stai pana tarziu afara sa te distrezi.

Sunt mai multe lucruriwinking

PupiCi` :*

| 100%Diana a răspuns:

Tot, mananc inghetata, ma intalnesc cu prietenele, nu scriu, nu citesc, stau la umbra, e cel mai bine vara.

| Mada_5282 a răspuns:

Diminetile insorite si apusurile...

| sweetgirl9 a răspuns:

Plaja - stau la constanta:X

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu-mi place vara