| Andreea_4380 a întrebat:

De ce va place vara?
Pentru cel mai complex raspuns dau funda!

Răspuns Câştigător
| aleCsandrra a răspuns:

Pentru ca vara este cel mai palpitant... este cel mai frumos anotimp deoarece stai cu prieteni si te distrezi merg la strand bei apa rece=p~ si altele care te racoresc!

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Vara e cel mai tare anotimp.
De ce?
Pentru că eu stau în Constanţa şi sunt la doi paşi de mare.Merg în fiecare zi, e foarte distractiv. Şi dacă nu stai la mare e bine, oriunde te poţi răcori şi distra cu prietenii tăi.
Vara nu trebuie să porţi o grămadă de haine, e vacanţă, ziua e mai lungă, sunt o grămadă de avantaje.happy

| Libelle a răspuns:

-ca e cald
-ca e vacanta
-ca ma trezesc zilnic la 10
-ca mi-e mai usor sa imi fac parul cum vreau
-ca nu stau asa mult in casa
-ca toate lucrurile interesante se intampla vara
-ca toate melodiile faine apar vara
-ca pot sa-mi fac unghiile cum vreau(nu doar french si lac fosforescent)
-ca mananc inghetata
-ca se organizeaza balciuri si sunt mai multe activitati, mai putina plictiseala, mai stam la o barfa la poartasmug

| carminaburana43 a răspuns:

Nu din cauza fundei dar iti raspund:pentru ca imi place mai mult caldura decit frigul si pentru ca zilele sunt mai lungi, nu trebuie platit atita factura viata e cu mult mai usoara si mai frumoasa vara de aceea.

| Andruza a răspuns:

Buna
Pai vara dupa parerea mea te distrezi cel mai mult thinking
La mare, cu prietenii, fara scoala, la o inghetata, etc
Daa pentru mine e cel mai frumos dupa care vine iarna!
Pa, pa

| noname_9667 a răspuns:

Anotimpul meu favorit este varaa.sa`ti zic motivele

1) sunt in vacanta. ador scoala dar cate o pauza e binevenita
2) e caldd.merg cu prietenii fac baie la garlaa. ff fain
3)zilele sunt mai lungi si am mult mai mult timp de distractie
4)merg la mare, in excursii.
5) de obicei vin rudele din strainatate varaa.
6)mananc inghetatalaughing
7) fruceteee multe fructee

km aste`ar fi:X.pa`pa.