| anonim_4396 a întrebat:

De ce visez viitorul? Mi s-a intamplat de multe ori ca sa visez ceva apoi peste ceva timp se intampla asa. Ultima data am visat ceva si mi s-a intamplat azi tot ca in vis.

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Probabil este o coincidenta ori pur si simplu cu puterea mintii faci sa se intample anumite lucruri dupa ce le visezi.

| Mosotti a răspuns:

A fost doar o coincidenta, in mod real nu poti visa ceva ce inca nu exista, adica viitorul. Poti visa trecutul, ca ala a existat.

| J0B0MAT a răspuns:

Şi mie mi se mai întâmplă asta. Singura explicaţie pe care o am este că există lucruri pe care noi nu le înţelegem.

| 1997onur a răspuns:

Nu mi s-a întâmplat. niciodată asa ceva

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Esti Paul Atreides!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti se pare...

| literallythesamebruh a răspuns:

Practic,nu ai cum să visezi viitorul, despre care nu ai cum să știi ce îți predestinează, aceasta fiind inexistent până la un moment dat. Sunt doar niste coincidențe sau repetarea unor acțiuni din trecut care vor redeveni actuale pentru tine.

| Răzvi42 a răspuns:

Am visat un loc in care nu am mai fost niciodata, apoi am fost in acel loc ca sa las un prieten fara sa cunosc drumul etc.

| PieptulPuiului a răspuns:

Daca te referi la deja-vu, nu cred ca au legatura cu viitorul, mai mult cu o viata monotona si repetitiva. Cand se repeta anumite scenarii, e normal sa ti se para foarte familiare.