| Superior a întrebat:

De ce voi credeti ca guvernele sunt paine cu miere? Uitati https://www.youtube.com/watch?v=vLqk5Z1w5WQ&t=15s si asta e una din dovezile principale ca guvernele ne vor RAU.

10 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Sunt doua interpretari opuse, oricare dintre ele contrazicand teoria ta despre "guvernul ne vrea raul".

1. E doar o teorie a conspiratiei, si atunci discutia in plan conventional e de prisos,

sau

2. Ce zice ala este real, asa luat la modul general si drept urmare sunt niste actiuni ale guvernului american care sunt efectuate pentru cresterea influentei, accesul la resurse, etc, ceea ce evident este spre binele poporului american, nicidecum nu spre raul lui...

In cazul in care conspirata nu e reala nu-si are sens zmiorcaiala ta, iar in situatia in care este reala conspiratia, cu toata zmiorcaiala ta, e spre binele cetatenilor, nu in defavoarea lor, asa ca...

Asa ca...

| Superior explică (pentru Holiday):

No daca au facut bine ce au facut, iti doresc sa fii si tu sacrificul guvernului intr-o zi, fie el Roman sau American.

| Superior explică (pentru Holiday):

Ca si colectiv a fost sacrificiu, stai calm happy

| Staind a răspuns:

Cine crede asta?

| Superior explică (pentru Staind):

Shh,stiu multi de astia pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene, ce faci tu e doar nihilism, nu intelegi lucrurile pe care le spui.

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Tu esti marioneta perfecta pentru guvern, un sclav care i-a acceptat si tot ce face e sa inrobeasca mai multi oameni, asta esti tu iubirea mea tongue

| BIoody a răspuns:

Doar niste cadavre zdrente imputite ordinare facute laolata mereu ma rog ca sa le mearga rau mancaiar canceru si cele mai urate boli nesuportabile doamne ajuta.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)!
Eu intodeauna am stiut ca guvernul e retardat.

| Superior explică (pentru Yee):

Si psihopat...