| TrendyHedgehog a întrebat:

De fiecare data cand iesim afara din scoala in pauza prietena mea cea mei buna se duce cu o fata care este mai populara desi cu mine sta tot restul timpului. Oricum mie nu prea imi place cum se comporta fata aia e foarte fitoasa dar prietena mea crede ca e cool si nu stiu cum sa ii spun sa nu mai stea cu fata aia.

1 răspuns:
| Mileycyrus_3073 a răspuns:

Daca sunteti cele mai bune prietene totul o sa se rezolve de la sine
dar incearca si tu sa fii mai diferita fa si tu ce face fata aceea populara nu trebuie sa ai neaparat fite poate asa o sa stea cu tine
fundita?