| OvIaTaNeBuNa a întrebat:

De fiecare data cand intru pe mess si vreau sa-mi pun status nu-mi mergesad
Deci pun status dar nu-mi apare, nu stiti de ce?
Stiti un messenger la care merge statusul tot timpul?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Este o problema temporara ca si cu avatarul la aproape toti nu ne mergea si pana la urma si-a revenit oricum parca saptamana trecuta asa cu statusul mi s-a intamplat si mie si s-a rezolvat ori ai rabdare ori reinstalezi messu sau iesi de pe mess si intri iar poate se rezolva
bafta big grin

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de multe ori. Este o problema care se rezolva in timp. Dar trebuie sa ai rabdare ca iti scoate peri albi. Cateodata ramaneam cu un status vechi sau pur si simplu nu imi accepta statusul.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Da... aşa este. Şi eu am aceeaşi problemă, se va rezolva de la sine. Doar încearcă din când în când să schimbi statusul, că poate va merge.

| buburuzaucigasa a răspuns:

E ste din cauza internetuluiwinking.