| MarinaMrn a întrebat:

Stiti de ce imi apare de fiecare data pe yahoo cand are cineva la status un link si vreau sa ma uit nu merge imi apare o chestie cu eror aplicarion no fond. puteti sa ma ajutati va rog frumos... spuneti-mi ce sa fac ca sa mearga sa pot sa intru in linkuri

5 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Da, pentru ca acea persoana nu a pus un link a pus doar www. ca sa ii apara statusul asa,, cu albastru''. putea sa puna de ex un video de pe youtube dar nu a vrut(am dat exemplu) ...doar atunci cand va avea asa sau altceva iti va aparea si nu iti va mai da eroare

| MarinaMrn explică:

Multumesc am descarcat google chrome asa a mers

| ANDOO_1416 a răspuns:

Instaleaza din nou yahoo messenger.

| gaby98g a răspuns:

Da incearca sa iti downloadezi google chrome are sa iti mearga 100%

| xkatax97 a răspuns:

Poate unii pun www. :-) altfel nu stiu