| Diiiiiia a întrebat:

De la ce se produce electrizarea parului?straight face Deoarece am parul lung, şi se electrizează foarte repedestraight face Cam de 4-5 ori pe zi... Fundă răspunsului care mă ajută!

2 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Il faci cumva cu placa? daca nu, uda si tu peria inainte sa te piepteni thinking sau date cu foooarte putina spuma de dimineata

| spOOki96 a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap date cu balsam, foloseste o perie din lemn si nu folosi uscatorul, evita hainele sintetice. Fundita Dee Dee?smugblushing