| madutza33 a întrebat:

De la ce varsta credeti ca e bine sa ai prieten?
E bine si de la 13 ani?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu stiu dar...nu te indragostii acum.Pentru ca o sa suferi.Si e posibil apoi sa iti fie frica sa te indragostesti din nou.
Eu...stiu din proprie experienta.straight face

daniela
| daniela a răspuns:

Nu exista o varsta STAS cand se intampla se intampla si nimeni nu moare nici la 20 ani daca nu are (asta nu inseamna ca e fraiera sau mai stiu eu cum)

| daniDeeDee a răspuns:

Cand crezi ca esti pregatita.

| lola a răspuns:

Nu trebuie sa ai o anumita varsta pentru chestii de astea dar daca vrei doar asa ca sa fi si tu "cool" mai bine las-o pe mai tarziu.Nu are rost sa te confrunti de pe acum cu probleme de cuplu gen "de ce nu poti sa te intalnesti cu mine?", "de ce nu vrei sa vorbim?" "de ce nu m-ai sunat azi?", etc.Sau sa "suferi" dupa el ca lui ii place de alta si sa clachezi la scoala [am auzit si de astea].
:*

| Bucatarul.com a răspuns:

Stai sa fie inteles, prieten = pupici.
Daca asa este, atunci nu-i problema, doar ca vei devenii una ela ciufuta pe la varsta de 16-17 ani.