| EuDenny a întrebat:

De la ce varsta se poate face un tatuaj? as vrea pe un deget, o inima sau ceva de genul asta...cat ar costa si doare?

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

Depinde unde il faci, cum vrei sa il faci, ce culori, cat de mare, cat de bine sa arate, de durut doare dar nu foarte tare, te obisnuiesti.
Poti sa iti faci de la 16 ani in sus, acum depinde te poate primi si daca ai 15 sau 14, ti-am zis depinde unde il faci.
Pretul unui tatuaj poate fi de la 100 la 2000 de lei.

5 răspunsuri:
| SAID a răspuns:

Poti sa il faci si la 14-15 dar nu oriunde dar iti zic sa astepti pana la 18 sa te mai gandesti sau 17 big grin.

| ElenaSA a răspuns:

Eu zic sa astepti pana la 18. Pana atunci te gandesti daca merita sa-l faci, unde sa-l faci, ce dimensinue, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

18 ani sau minor si sa ai un parinte cu tine.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Cred ca poti sa faci si la 14 daca esti insotit de un adult, si daca vrei sa ti-l faci de capul tau(cum suna asta laughing ) trebuie sa astepti pana la 18.
Si-n privinta cu dururtul, da doare. Cele permanente dor cel mai tare, iar cele care dureaza o luna-doua nu prea dor cine stie ce.
Bafta!

| MiAaa234L a răspuns:

Vrei neaparat tatuaj permanent? Poti sa iti faci si tatuaje pe 3 luni, 6 luni, 12 luni etc. Pret de la 40 lei in sus. big grin