| anonim_4396 a întrebat:

De la o vreme il tot visez pe fostul meu prieten... ce inseamna asta, este vreun semn?sad

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Nu cred ca e semn, cred ca te gandesti tu la el si de asta il visezi.happy`

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inseamna ca ti-e dor de el, ca inca nu te impaci cu gandul ca nu mai sunteti impreuna.

| Elena1234456 a răspuns:

E un semn ca nu poti trece mai departe, ca nu l-ai uitat happy.

| emanuelf a răspuns:

E un semn, un semn de intrebare pentru tine. Inseamna ca ti-e dor de el inca, dar nu eu poti exprima, asadar se manifesta in vis.

| illusion a răspuns:

Pai eu.am patit asa. adica il visam mereu pana mi-am dat seama ca il iub si i-am spus iar acum suntem impr :X

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu e neaparat un semn.Asta inseamna ca inca nu l-ai uitat de tot.Nimic mai mult.

Parerea mea!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ziua nu te gandesti la el deloc, doar il visezi noaptea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cre ca vrei sa ti-u iei la mizerie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact...si eu patesc...e pentru ca inca e prezent in inima ta happy

| ion_4419 a răspuns:

Nu stiu. Cred ca ii palce de tine.