| Rrrretarded a întrebat:

De multe ori oamenii simt nevoia sa-si puna intrebarile de baza... mi-a venit si mie randul...de ce traim? suntem singuri in univers? de ce murim? de cat timp exista pamantul de fapt si de drept?

4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Nu te mai gandi la chestiile astea!
traieste clipa!
oricum nu ai sa gasesti un raspuns!
daca ai sa-l gasesti....sa imi spui si mie!

| xibalba a răspuns:

De ce traim... ca sa ne ducem la capat existenta, sa avem o viata cu idealuri de implinit. Nu cred ca suntem singuri intr-un univers infinit. E infinit. Terra ar putea fi un fir de iarba intr-o padure in comparatie cu alte planete/ sisteme solare. Terra exista de acum 4, 5 miliarde de ani (daca nu ma insel).

| danutza a răspuns:

Traim ca sa dormim...singuri poate no... dar ne simtim singuri...murim ca suntem degeaba...pamantul pentru mine exista de 19 ani happy

| dizzyizzy a răspuns:

Iar incepi cu intrebarile tale :-s.Traiesti ca sa rupi gatul cu rolele laughing.