| robertaaarobi13245 a întrebat:

De unde vine chestia asta cu "Charlie charlie chalenge"? E adevarata?big grin

3 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Vine de la nişte fiinţe umane lipsite de neuroni.
Mai mult ca sigur e falsă. Te asigur.
Astea fiind zise, dragi copii, lăsaţi prostiile (gen: porcăria asta cu Charlie) şi apucaţi-vă şi voi de citit sau ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E la fel de adevarata ca si faza cu Illuminati...

| KLiNK a răspuns:

Spiritism si prostii d-astea. Am incercat de multe ori dar nu s-a intamplat nimic. Creionul ala se misca atunci cand vorbesti. De ce? Pentru ca spunand "charlie, charlie esti aici?" scoti aer si atunci creionul se misca de la aerul tau. Concluzie: Daca tu iti faci creionul sa se miste inseamna ca tu esti charlie. (glumeam big grin )