| ioana3432B a întrebat:

Dec… știe cineva site-uri unde as putea sa citesc despre ce se întâmpla in lume gen climat, politica, legi, economie etc dar site-uri care oferă informații reale și adevărate?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Da, site-ul verdica.ro, este promovat si de catre canalul de Youtube Zaiafet, lupta cu dezinformarea si fake news, poftim aici :
https://www.veridica.ro/

| lpavel a răspuns:

Aceste informatii trebuie sa le aduni din mai multe locuri pentru ca nu exista nimeni sa le stie pe toate iar un astfel de site nu cred ca exista unde s-ar aduna toti cei care-si stiu partea si sa vorbeasca acolo despre asta. n-au ei timp de asa ceva, cred...