| Alexandraaiacob a întrebat:

Ma poate ajuta cineva care stie economie si politica agrara?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din pacate nu, pentru ca noi pe TPU ne ocupam cu enuntarea unor raspunsuri rapide fata de intrebarile puse.
nu are cine sa rezolve teme, tematici, referate, proiecte de niciun fel, chiar daca incalca si politica TPU (regulile de baza) pe mine nu ma deranjeaza asta in mod direct, dar ar insemna ca cineva sa aloce timp.
ori majoritatea celor care intra aici sunt fie oameni care lucreaza ca si mine fie elevi de gimnaziu, liceu, studenti etc si cam nici unii nici altii nu au timpul necesar sa faca ceea ce doresti tu.
iar cei care au mult timp liber si incarca platforma aceasta de inutilitati sunt cea de-a 3 categorie si anume trollii, de la acestia oricum nu vei avea niciodata un raspuns pentru ca ei au mintea odihnita dar intelectul la pamant!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Valeriu Tabără stie, suna l

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Eu stiu economie dar gargara nu fac