| KingJulien a întrebat:

Deci...acum doua saptamani am dat test la istorie si eu am invatat dar colega mea nu avea notitele la ea si i-am dat caietul meu sa copie dar profesoara a prins-o si ia pus unu (era so patesc si eu pentru ca a vazut ca era numele meu pe caiet)si eu am luat sase. Iar alaltaieri eu nu am fost la scoala si colegii mei mi-a spus ca la ora ea a zis ca inverseaza notele(adica mie imi pune 1 si colegei mele 6-dupa muca mea-iar eu i-am spus mamei si ea a zis ca maine(30.05.2011)vine la scoala sa vb cu diriginta-ca joia avem istoria, pentru ca eu pot sa raman coigenta fara nici o vina(bine i-am dat caietul, invatare de minte)si am emotii maine ca nu vreau sa spuna cmv ceva rau care sa ma dezavantajeze pe mine sau sa ma fac de ras in clasa! va rog sa ma ajutati cum sa fac sa nu ma mai gandesc la asta sau ce sa vorbesc maine crying

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

De ce sa fii tu de vina? Ii poti spune mamei tale sau dirigintei ca i'ai dat caietul sa invete.

| KlacK a răspuns:

Pai spune ca nu tu ai avut catul si ca la avut colega si ca nu trebuie ca tu sa iei unu pentru ca colega ta a avut caietul tau in banca si ca ai invata pentru aces test

| mening123 a răspuns:

Te duci la profa si ii zici ca tia luat caietu din ghiozdan cand erai la baie (sau ce iti vine in cap), pentru nu a te mai gandi la asta apucate sa faci ceva de care esti pasionata de ex eu am luat 4 la romana si dupa scoala am plecat cu skate-ul in parc pentru ca eram sigur ca o sa raman corigent si am zis sa uit, dar n-am ramas pentru ca am invatat la teza si am luat 9 (deci trebuie sa faci ceva care te pasioneaza!)