| anonim_4396 a întrebat:

Deci azi noapte am visat ca am ramas gravida si ca am nascut, dar totusi eram virgina dupa ce am nascut acea fetita care nu semana cu mine(avea parul cret cret si roscat iar ochi un violet) ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

E doar o "proiectie" a subconstientului tau, nu ai de ce sa-ti faci griji.Atunci cand dormi, el preia conducera aducand in primplan evenimente din ziua sau zilele precedente... poate ai vorbit sau auzit ceva despre nou nascuti.Copii nu apar din senin si mai ales cu aceste trasaturi, la nivel de semnificatie, poate vei adopta candva unul.

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

E doar un vis! Nu inseamna nimic!

| EvellineDub a răspuns:

A fost doar un vis urat oh go on
Poate in ziua respectiva ai vorbit/auzit despre nou- nascuti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing)) probabil a fost doar un cosmar