| CrucifiedCountess a întrebat:

Deci gata.Am plecat de pe site.Chiar acum o sa-i zic ralucai sa-mi stearga contul! Pa.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Pariu pe 3 beri si-o jucarie erotica ca nu pleci laughing

37 răspunsuri:
| mitica_6163 a răspuns:

Papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin cu tine! happy ma iei? Maine o sa-ti treaca si iar o sa mai pui niste intrebari cu tenta sexuala si ironice la adresa pasaricilor care se dezvirgineaza chiar si la o partida de sah...tongue deci sa-ti fie clar-nu pleci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă este decizia ta, du-o până la capăt.
Rămâi cu bine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cred, te cred... of, serviciul asta al tauhee heeUnde pleci ma? Treci inapoi si nu mai fa figurirolling on the floorDau un 1 in 2 cu vrei tu...stai aici:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contesa, vezi ca-i mai greu sa pleci decat sa declari. Ti-o spun din experienta. Am crezut din toti fulgii ca voi pleca, dar, ce sa-i faci, drogul e drog. TPU cred ca ne furnizeaza virtual ceva ...substante... placute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da ce-ti place sa te spargi in figuri, unde dreak pleci? Pai nu vrei sa mai ridem de prostu satului, injinerica ala? rolling on the floor