| cinevainpanamea a întrebat:

Deci. m`am vopsit bruneta acum cateva saptamani si parul e aspru. ( stiu ca de la vopsea)...
intrebarea mea este: daca o sa creasca parul si scap de brunet, o sa fie din nou matasos?big grin

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Depinde, nu poţi avea un răspuns cert dar în mare parte e posibil. Foloseşte Dove dacă vrei un păr mai moale, ajută! Baftă!

| EUSIATIT a răspuns:

Da sigur nu va mai fi aspru. dar dureaza pina inti creste, sa scapi de vopsea si in special de acel negru[ mai fetelor nu va mai vopsiti negru ca va imbatrineste ] folositi culori mai deschise sau folositi NUANTATOR. sunt fara amoniac nu ti arde parul si ti poti schimba culoarea mai des. Foloseste balsam dupa spalat ca sa fie cit de cit mai aspectos. CRed ca e aspru de la vopsea. bafta si daca poti tine cont si un pic din sfatul meu pupici

| Jadis a răspuns:

Da pentru ca atunci cand iti creste parul este nou ca sa zic asa si e parul tau natural si nu va mai avea vopsea pe el.