| lovelovelove a întrebat:

Acum cateva saptamani m-am vopsit si acum am parul asa...incalcit si oarecum aspru straight face ce sa folosesc sa fie din nou moale si stralucitor? fundita big grin

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Este foarte posibil sa-ti fi ars parul in timpul vopsirii, mergi la salon, tunde putin din varfuri apoi foloseste o masca pentru par deteriorat, sunt f bune cele de la nivea, kalos cu olacenta, gliss total repair. bafta

4 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

O masca pentru par.Ideala ar fi una cu ulei de masline daca gasesti.Eu cand foloseam masca cu ulei masline parul era matasos, stralucea si nu era pleostit ca dupa balsam.

| bianca a răspuns:

Foloseste ulei de ricin! se gaseste in farmacii...il aplici seara si te speli pe cap de dimineata.

vei vedea ce efecte miraculoase are.
eu fac asta de 2 ani de zile si sunt practic dependenta de uleiul de ricin laughing

daca nu ma crezi citeste si pe net sau cel mai bine incearca tu si vei vedea ce par frumos o sa ai.

succes :*

| anca_1934 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu luciana, eu sunt dependenta de balsam iar daca nu esti obisnuita cu el incearca sa il folosesti macar de 2 ori pe saptamana(si eu ma vopsesc de ani buni si nu am avut probleme cu parul)

| butterfly:X a răspuns:

Hmm.pai foloseste un sampon si un balsam bun! si masca de par sa nu lipseasca! vei obtine un par superbbb:X si foloseste ulei de rici, vitamina A uleioasa si ulei de masline!