| uNNiqUe8 a întrebat:

Deci...practiceu am 11ani si imi place de o fata(tot 11ani are si ea). Nustiu eu cred ca ma place, mereu cand iesim in parc sta mai mereu pe langa mine, de vreo 5-6 am ramas asa adica ne uitam unu la altu in ochi fara sa zicem nimic.Eu vreau sa-i spun ca o plac dar mi-e frica de raspuns. ajutati-ma si pe mine sa o ia-u pe ocolite si sa-i spun!?

Răspuns Câştigător
| Catalina_2440 a răspuns:

Pai 1. O intrebi daca a mai avut prieten, 2. Daca i-ar placea sa aiba prieten, 3. Ii faci complimente gen "iti sta bine parul", 4. Ii faci un cadou frumos, 5. o intrebi daca te place si ii spui ca tu o placi mult, 6>o intrebi daca vrea sa fie cu tine.happy:* urmeaza pasii astia si vezi daca da roade. mult succes