| ShinMin969 a întrebat:

Deci sa va spun o intamplare care sa petrecut acum ceva timp....era ora 1:30 si eu normal ca stateam in pat doar ca nu puteam sa adorm, simteam ca e cineva in camera. Încercăm sa ma uit doar ca era intuneric si lumina aveam doar de la ceas.
Dupa un timp mi sa facut somn si am atipit. Am simtit doua maini care ma apasa tare pe piept, am inceput sa respir foarte repede si sacadat. Acele mâini sau indepartat unpic de pieptul meu si parca acea persoana sa speriata după cum am reactionat. Am deschis ochii ai am vazut doar o silueta neagra care statea pe marginea patului. Am luat repede telefonul ca sa fac lumina si nu mai era.
Nu stiu daca ma credeti dar e chiar adevarat si vreau sa stiu voi cum ati fi reactionat daca erati in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Aceste fenomene sunt adevarate. Urmaresc pe tv o emisiune "Fenomene stranii in Alaska" pe ID Xtra.

8 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

O prezezenta malefica. laughing Serios, dude, lasa filmele horror. Subconstientul tau a format acea himera, a fost totul in capul tau.

| WaterDrop a răspuns:

Vecinul tau de deasupra poate. Arunca-i cu pietre in geam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai visat și ai fost convins că a fost ceva, așa că ce altceva ar putea avea mâini decât un om?
Cum aș fi reacționat... m-aș fi culcat la loc.

| RagnarokR a răspuns:

Fa-ti cont pe wattpad. Poti sa incepi sa scrii idei pentru carti/povesti. Asta ar putea fi o idee buna pentru o povestire.
Incearca sa vezi.

| ShinMin969 explică (pentru RagnarokR):

Am demult cont si am sa incerc sa fac o carte ca sa o postez.happy

| RagnarokR a răspuns (pentru ShinMin969):

Sau nu neaparat o carte. Unii au cate un 'capitol' asa mai scurt cu idei pentru carti sau secvente ce ar putea fi integrate intr-o carte. Si altii le folosesc si mentioneaza de la cine au luat ideea. Poti facewinking

| ShinMin969 explică (pentru RagnarokR):

Multumesc pentru idee.happy

| RagnarokR a răspuns (pentru ShinMin969):

winking