| my99heart a întrebat:

Despre ce as putea scrie intr-o compunere in care ne cere sa relatam o intamplare reala sau imaginara?

Răspuns Câştigător
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

O intamplare pe o alta planeta, calatorie cu masina timpului, lumea in viitor

2 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

La o intamplare reala poti povestii despre o seara in care te-ai bucurat cu prietenii de o bulgareala adevaratahee hee(fiind si sezonul rece acum)ati facut ingeri de zapada, om de zapada. Poti incepe asa; Stelutele albe si argintii pluteau in aer.Crengile aveau manusi de puf.Venise iarna.M-am gandit sa ma bucur de prima ninsoare, asa ca mi-am luat haina si manusile si m-am intalnit cu...[mai departe te descurci tu']Fundita?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o compunere imaginara ai putea sa scrii despre o calatorie in trecutul istoric; o vizita in trecut in care sa intalnesti pe einstein, emibescu sau alta persoanlitate funda?