| Girly97 a întrebat:

Doar pentru amuzament!

Draga GeForce 210,

Sunt nevoita sa-ti scriu astazi pentru a-ti impartasi sentimentele mele de dezamagire. Poate nu esti constient de impactul tau asupra experientei mele de gaming, dar simt ca trebuie sa iti aduc la cunostinta cat de mult m-ai dezamagit.

Inainte de a fi binecuvantata cu prezenta ta, experienta mea in lumea jocurilor era departe de a fi placuta. Lag-ul era constant, iar momentele intense din jocuri, cum ar fi cele din League of Legends, deveneau adevarate provocari. Chiar si atunci cand incercam sa ma bucur de atmosfera jocurilor, tu, GeForce 210, ai reusit sa imi transformi fiecare partida intr-un adevarat chin.

FPS-ul limitat la 30 nu adauga nimic pozitiv la distractia oferita de jocuri, iar lag-ul constant nu facea altceva decat sa imi stearga zambetul de pe fata. Imi amintesc cu tristete momentele in care trebuia sa renunt la ideea de a experimenta cu adevarat jocurile preferate din cauza performantelor tale slabe.

Nu pot sa nu observ ca, de cand am primit un upgrade, viata mea de gamer s-a schimbat in moduri incredibile. Noua mea placă video, GTX 650, m-a adus intr-o lume de grafica impresionanta, FPS-uri ridicate si o experienta de gaming cu totul noua. Este un contrast atat de evident fata de ceea ce am indurat cu tine.

Asadar, draga GeForce 210, iti scriu nu doar pentru a-ti impartasi dezamagirea mea, ci si pentru a-ti multumi indirect pentru ca mi-ai deschis ochii catre posibilitatile unei experiente de gaming mai bune. Cu toate acestea, nu pot sa nu exprim ca m-ai lasat cu o amintire amara a momentelor de frustrare si limitari pe care le-am indurat.

Cu toate acestea, iti doresc tot binele din lume si sper ca, intr-un viitor, vei putea aduce bucurie si satisfactie altor gameri in cautare de aventuri virtuale.

Cu sinceritate,
Florentina.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Draga GeForce 210 te saluta nVidia Quadro RTX 6000 24GB GDDR6 384bit la pret de nimic 30.356, 99 Lei