| Simonamee a întrebat:

Dragi colegi TPU am o intrebare! Voi credeti ca exista fantome,stafii sau lucruri paranormale? Voua vi s-au intamplat lucruri inexplicabile, iesite din comun?
Eu nu cred pentru ca nu mi s-a intamplat asa ceva vreodata dar am auzit atatea discutii care par a fi reale incat nu stiu ce sa mai zic.Am impresia ca eu gresesc, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| AlinaBuc a răspuns:

Nu cred in fantome, spirite, demoni etc. Insa am trait o experienta inexplicabila dar nu este legata de paranormal. Intr-o zi m-am curentat in cada plina cu apa la 220 nici pana in ziua de azi nimeni nu-si explica ce mai caut eu aicilaughing probabil a fost un noroc chior. cine stie?

| Simonamee explică (pentru AlinaBuc):

Wow..chiar ai avut noroc! iti dau funda pentru cea mai interesanta intamplare!

| AlinaBuc a răspuns (pentru Simonamee):

Mersi frumos

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Inclin sa nu cred in supranatural/ paranormal, dar mi s-au intamplat multe lucruri bizare si aparent inexplicabile. Unora le-am gasit posibile explicatii rationale, altora (inca) nu. Exista multe fenomene inca neintelese sau a caror explicatie nu este prea clara momentan, dar asta nu inseamna ca fac neaparat parte din categoria "paranormal".

| Alyra a răspuns:

Nu, nu mi s-au întâmplat încă.

| Musique a răspuns:

Sunt doar superstiții și povești născocite. (părerea mea)
O zi frumoasă!

| pTheodora a răspuns:

Nu vreau nici sa cred dar nici sa nu.
Tin minte ca acum vreo 3 sau 4 ani am fazut o silueta in lumina unui felinar ( pe la 11 sau 12 noaptea intr-o zi de vara ). Parea ca are o armura. Ciudat era faptul ca mama, care era langa mine nu vedea acea silueta. Mi s-a parut ciudat. Dar totusi nu pot sa explic ce am vazut in acea seara.

| ReBelle22 a răspuns:

Da, mi s-au intamplat.