| androm3da a întrebat:

Dragi fani al serialului Prison Break, va rog, lamuriti-ma si pe mine cu ceva.am multe dubii cu privire la sfarsitul serialului:

1.ce s-a intamplat cu Michael Scofield? a murit sau nu? eu nu am inteles nimic, altii au zis ca si-a inscenat moartea ca maica-sa ca sa lucreze la companie, la proiectul ala.

2.de ce radeau cand au vazut caseta, Lincoln si Sarah? cica ei stiau ca Michael este in viata si in siguranta, ca ei mereu vorbeau prin semne,

3. si cea mai importanta intrebare: este sau nu UN SEZON 5? am vazut pe youtube trailer la sezonul 5. dar nu stiu daca e fals sau adevarat, pentru ca sincer secventele pe care le-am vazut in trailer mi se par cunoscute, e posibil sa fie culese din cele 4 sezoane.

SPUNETI PAREREA.CONTEAZA PT MINE. VA MULTUMESC MULT.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael a murit in THE FINAL BREAK an 2009. Ei radeau deoarece in video michail ii zicea sarei sau cum o mai chema sa aiba grija de lincoln pentru ca intra mai tot timpu in belele laughing si urmare ca sez 5 nu exista

| JDepp a răspuns (pentru anonim_4396):

Teapa, sezonul 5 a aparut si serialul a fost anulat

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,Michael a murit din pacate, zambesc pentru ca isi aminteau cu drag de el si nu va fi un asa zis sezon 5

| FadetoBlack a răspuns:

Subscriu celor de mai sus happy

| CrazzzyA a răspuns:

Deci: 1. Michael a murit.
2. Cei doi zambesc pentru ca se uita la inregistrarea cu Michael, nu din alt motiv.
3. Nu va fi un sezon 5. Din moment ce personajul principal a murit, nu prea ar mai avea rost inca un sezon. Deci serialul s-a terminat.

| Scofield123 a răspuns:

1.Michael Scofield nu a murit o sa-l vezi in sezonul 5 si da sezonul 5 o sa apara ei radeau deoarece Scofield sia inscenat moartea. Daca murea nu plangeau la mormatul lui?

| Scofield123 a răspuns:

Michael nu a murit si exista sezonul 5 o sa apara in curand.

| Claudiu_Mitea_1991 a răspuns:

Ok...si sezonul 5 apare in anul?